Jak dojechać do Zakopanego, omijając zakopiankę?

Jak dojechać do Zakopanego, omijając Zakopiankę? To pytanie chyba nigdy nie straci na aktualności i chyba zawsze będzie wywoływało szereg skrajnych emocji. Bez względu na to czy mamy lato, czy zimę Zakopianka oblegana jest w sposób uniemożliwiający normalny, płynny ruch. Czy istnieje sposób na dostanie się do Zakopanego bez konieczności spędzenia długich godzin w kilkukilometrowym korku? Co zrobić, aby nie marnować sił i nerwów podczas swoich wakacji w górach? Czy rzeczywiście jedynym sposobem na dojazd do miasta jest własny samochód skazujący nas na korki?

Jak dojechać do Manufaktury w Łodzi?

Manufaktura od zawsze cieszy się dużym uznaniem wśród wszystkich Łodzian oraz przyjezdnych. To doskonałe miejsce nie tylko na zakupy, ale również na dobrą zabawę oraz spotkanie z przyjaciółmi. Galeria przedstawia bogatą ofertę handlową, rozrywkową oraz gastronomiczną. Każdy jest w stanie znaleźć tam coś dla siebie- po takim wstępie z pewnością nabrałeś natychmiastowej ochoty odwiedzenia łódzkiej galerii, tylko jak dojechać do manufaktury, by nie stracić kilkudziesięciu minut w tramwaju bądź w korkach i na późniejszym szukaniu odpowiedniego miejsca postojowego?

Jak dojechać do Ikea Lublin?

Czy wiesz, że Ikea to jeden z najchętniej odwiedzanych sklepów w całym Lublinie? Klienci tłumnie bywają w tym miejscu nie tylko wtedy, kiedy potrzebują urządzić swoje mieszkanie. Ikea jest również sposobem na spędzenie wolnego czasu i miejscem inspiracji, jeżeli czujesz, że potrzebujesz zmienić coś w swoim otoczeniu. Czy Ty również tam się wybierasz i chcesz dowiedzieć się jak dojechać do Ikea Lublin?

Ogród Doświadczeń w Krakowie - jak dojechać?

Czy słyszałeś kiedyś o takim miejscu jak Ogród Doświadczeń w Krakowie? Czy wiesz gdzie się znajduje i czy wiesz jak do niego dotrzeć? Jeżeli nie, znalazłeś się w idealnym miejscu, gdyż z przyjemnością Ci o tym opowiemy. Ogród doświadczeń w Krakowie to wyjątkowe miejsce, gdzie nauka spotyka się z codziennością. Jest to park doświadczeń, dzięki któremu możesz łatwo wytłumaczyć swoim dzieciom wszelkie zjawiska fizyczne zachodzące w przyrodzie. Ogród doświadczeń jest częścią wielokrotnie nagradzanego Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie.

Kraków Płaszów - jak dojechać na dworzec?

Kraków Płaszów to najbardziej wysunięty na południe dworzec obsługujący pociągi dalekobieżne w stolicy Małopolski. To dobry początek podróży, dla wszystkich, którzy wybierają się w południowe zakamarki kraju bądź nawet poza jego granice. Dla wielu, nawet rdzennych mieszkańców Krakowa dworzec w Płaszowie to jeszcze bardzo nieodkryty, rzadko odwiedzany zakątek miasta, powodujący niemałe problemy komunikacyjne.

Posnania - jak dojechać?

Centrum handlowe Posnania to bez wątpienia zakupowa stolica Wielkopolski. Dzięki niej, Poznaniacy od 2016 roku mogą cieszyć się ponad 100 tysiącem powierzchni wypełnionej zakupami, rozrywką oraz dobrym jedzeniem. Postania to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Dobrze bawić tam się mogą wszyscy- bez względu na pleć, wiek, zainteresowanie czy status społeczny. Galeria handlowa oferuje szeroki zakres usług nie tylko handlowych, ale również rozrywkowych i gastronomicznych.

Dolina Śmierci w Bydgoszczy - jak dojechać?

Dolina Śmierci zapewne z reguły kojarzy się z parkiem narodowym w amerykańskiej Kalifornii. Jednakże, od każdej z reguł są wyjątki i tym wyjątkiem we wspomnianej kwestii są zapewne mieszkańcy Bydgoszczy. Dla rodowitych Bydgoszczan Dolina Śmierci to przede wszystkim miejsce pamięci narodowej w dzielnicy Fordon. To miejsce, szczególnie, bo przypomina o trudnej historii regionu oraz upamiętnia miejsce zbrodni hitlerowskiej dokonanej na lokalnej społeczności.

Niemen Inaczej

Niemen Inaczej to wyjątkowe wydarzenie, a zarazem prawdziwe święto muzyki na miarę legendarnego muzyka. Już 16 lutego 2019 roku na jednej scenie spotkają się wybitni polscy artyści, by w hołdzie nieśmiertelnemu Niemenowi zaśpiewać wszystkie jego największe hity. Wśród artystów znajdzie się nawet córka Czesława Niemena – Natalia. Towarzyszyć jej będą wyjątkowy Stanisław Soyka, inspirujący Sławek Uniatowski, zdolny Kuba Badach oraz niezastąpiony Janusz Radek.

VII Bieg Czekoladowy - Słodkie Walentynki

Bieganie pozostaje w modzie niezmiennie od kilku lat. A co jeśli połączyć je z zupełnie inną ludzką namiętnością, jaką są słodycze? Wtedy powstaje nam walentynkowy Bieg Czekoladowy! Tegoroczny, już VII Bieg Czekoladowy – Słodkie Walentynki odbędzie się już 17 lutego nieopodal poznańskiej przystani wioślarskiej Poznania. Organizatorzy, jak i stali bywalcy tej imprezy zgodnie twierdzą, że czekanie na nią przez cały rok okazuje się nie lada wyzwaniem.

Strony