Zastanawiasz się gdzie można znaleźć dobre piwo w Krakowie? Odkryj nowe smaki, jakie kryją w sobie browary rzemieślnicze dostępne w jednym z najbardziej oryginalnych pubów w Krakowie. W “Weźże Krafta” znajdziesz ponad dwadzieścia rodzajów piwa lanego. Gorzkie, słodkie, kwaśne… To od Ciebie zależy na jaki smak się zdecydujesz.

Tego typu ciekawe miejsca w Krakowie są doskonałym dodatkiem do tradycyjnych lokalizacji turystycznych. Spokojna degustacja piwa, po intensywnym i wyczerpującym zwiedzaniu miasta doskonale relaksuje i regeneruje.

Piwo kraftowe najbardziej smakuje w miłym towarzystwie, dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług Taxi Polska. W naszej ofercie znajdują się taksówki typu bus, które bez problemu pomieszczą wszystkich Twoich znajomych. Aby zamówić przejazd wystarczy tylko skorzystać z aplikacji Taxi Polska, dostępnej na urządzeniach mobilnych lub zadzwonić na numer 19 100. Już w kilka chwil nasze nowoczesne samochody przyjadą na wyznaczone przez Ciebie miejsce.